Už po štvrtý krát sme vystavovali na slovenskej výstave Kamenár v Trenčíne. Tohtoročná účasť vystavovateľov aj kamenárov bola chabá. Napriek tomu sme si z výstavy odniesli mnoho cenných pripomienok a návrhov na zlepšenie od našich zákazníkov, za čo sme veľmi vďační.

Už dlhšiu dobu sme počúvali hlas zákazníka, ktorý požadoval väčšiu aktívnu plochu gravírovacieho stroja. Odpoveďou je nová verzia stroja s aktívnou plochou 40x60 cm po názvom mb2700. Aj väčšie motívy teraz môžete gravírovať  na jeden krát.

Už po tretí krát sme vystavovali na výstave Kamenár v Trenčíne. Tento rok hodnotíme ako mimoriadne úspešný, najmä vďaka veľkému záujmu o gravírovací stroj, ktorý pracuje rýchlo, spoľahlivo a ako potvrdzujú naši zákazníci, dokážu s ním vygravírovať každú zákazku, ktorú dostanú.

Potrebujete gravírovať fotografiu veľkosti 2 x 1 m? Žiaden problém.

Aj keď má gravírovací stroj mb2300 pracovnú plochu 27 x 40 cm, vačšie fotografie sa dajú vytvoriť spojením viacerých menších častí. Uvádzame príklad fotografie koňa o veľkosti 2 x 1 m, ktorý sa gravíroval na kryciu dosku. Použili sme 2 súčasne pracujúce stroje, aby práca išla rýchlejšie.